خدمات door to Door

شرکت بازرگانی فراتک

بازرگانی فراتک

شرکت بازرگانی بین المللی فرینه الماس تک (فراتک) همراه با بیش از 15 سال سابقه در تجارت بین الملل و با توجه به استقرار دفاتر این شرکت در شهرهای چین و دبی و بهره گیری از پرسنل متخصص ، انواع خدمات بازرگانی را در کنار دیگر خدمات متنوع و حرفه ای خود به بازرگانان ایرانی ارائه می دهد.

گروه بازرگانی فراتک

خدمات door to door چیست؟

تعریف ساده و جامع خدمات door to door این است که شرکت ارائه دهنده خدمات بازرگانی ، کالای مشتری را از درب کارخانه فروشنده و یا محلی که از پیش تعیین شده است تحویل می گیرد. سپس کالا را با انجام تشریفات گمرکی کشور مبدا از آن خارج کرده و بوسیله حمل هوایی یا حمل دریایی به گمرک کشور مقصد می رساند و آنجا نیز پس از طی تشریفات گمرکی و ترخیص کالا ، آن را از طریق سیستم حمل زمینی به درب محل مورد نظر مشتری فرستاده و تحویل می دهد.

اگر چه فرایند ذکر شده در بالا بسیار کوتاه و مختصر بیان شده است اما باید گفت که ارائه خدمات door to door مراحل و نکات خاص خود را دارد و شرکتی که این خدمات را ارئه میدهد، می بایست دارای سیستم یکپارچه بازرگانی جهت سهولت در این کار باشد.

مراحل خدمات door to door

  1. بسته بندی و انتقال کالا از نقطه مبدا (درب کارخانه فروشنده)
  2. تهیه اسناد حمل و نقل (لیست بسته بندی، صورتحساب تجاری، لایحه، گواهی مبدا …)
  3. بارگیری و تخلیه در بندر یا فرودگاه و ترخیص کالا از گمرک
  4. حمل و نقل به بندر یا فرودگاه کشور مقصد
  5. تحویل به آدرس نهایی شما

حمل و نقل دریایی یا هوایی ؟

شرکت بازرگانی فرینه الماس تک(فراتک) در خدمات door to door گزینه ها ی مختلف حمل و نقل کالا را به تجار ارائه خواهد داد و با توجه به نیاز و انتظارات طرف قرارداد یکی از چند روش حمل و نقل کالا انتخاب خواهد شد.

در واقع انتخاب روش حمل و نقل تحت تاثیر دو عامل اصلی حجم/وزن کالا و مهلت ارسال است. همچنین تفاوت اصلی بین حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی زمان حمل و نقل است. در حقیقت، حمل و نقل هوایی بسیار سریع تر از حمل و نقل دریایی صورت می گیرد.

ویژگی های شرکت های ارائه دهنده خدمات door to door

اما بیایید به ویژگی هایی که یک شرکت ارائه دهنده خدمات door to door باید داشته باشد نگاهی بیندازیم. به عنوان نمونه شرکت بین المللی فرینه الماس تک (فراتک) خیلی پیش از شروع این فرایند نیز در کنار مشتریان خود است. اگر به تعریف بالا دقت کرده باشید شروع خدمات door to door از زمانی است که مشتری نوع کالا و میزان آن و محل دریافت کالا از فروشنده را تعیین می کند، اما خدماتی که شرکت فرینه الماس تک(فراتک) ارائه می دهد از چند گام پیش از این شروع می شود.

ما ابتدا به مشتریان خود مشاوره های لازم در خصوص واردات کالای مورد نظر آنها را ارائه می دهیم. سپس در یافتن بهترین نمونه از محصول مورد نظر آنها که با کیفیت و قیمت مناسبی باشد به آنها کمک می کنیم که این کار را اصطلاحا منبع یابی می گوییم. علاوه بر این در صورتی که مشتری خود تمایل به حضور در مرحله کاری منبع یابی داشته باشد او را با یک مترجم چینی زبان مسلط به زبان فارسی همراهی می کنیم.

پس از آنکه به فروشنده های بهتر و نمونه های اولیه کالای مورد نظر مشتری رسیدیم، در صورتی که مشتری در کشور صادر کننده حضور نداشته باشد با خدمات حمل هوایی ، نمونه غیر تجاری (سمپل) را در سریع ترین زمان ممکن برای وی ارسال می کنیم. پس از گذشت تمامی این مراحل نوبت به شروع فرایند خدمات door to door میرسد که کالا را از درب کارخانه یا شرکت فروشنده تحویل گرفته و به درب آدرس مورد نظر مشتری ارسال می کنیم.

بازرگانی فراتک

تماس با فراتک

تهران, خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، شماره 99 واحد یک غرب