خدمات بازرگانی

شرکت بازرگانی فراتک

بازرگانی فراتک

شرکت بازرگانی بین المللی فرینه الماس تک (فراتک) همراه با بیش از 15 سال سابقه در تجارت بین الملل و با توجه به استقرار دفاتر این شرکت در شهرهای چین و دبی و بهره گیری از پرسنل متخصص ، انواع خدمات بازرگانی را در کنار دیگر خدمات متنوع و حرفه ای خود به بازرگانان ایرانی ارائه می دهد.

گروه بازرگانی فراتک

خدمات واردات

واردات یکی از اصلی ترین حوزه های بازرگانی و تجارت بین المللی است. لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین المللی در امر واردات و صادرات کالا، فعالیت در این زمینه را به حوزه ای تخصصی تبدیل کرده است.

تهیه مواد اولیه یا لوازم ساخت برخی از کالاها در داخل کشور امکان پذیر نیست و گاهی هم تکنولوژی ساخت برخی محصولات در کشور وجود نداشته و یا مقرون به صرفه نیست. از همین رو بسیاری از شرکت ها، مجموعه های تولیدی و … با استفاده از کالاهای وارداتی نیازمندی‌های خود را برطرف می کنند. در واقع به تمامی کالاهایی که از راه تجاری به خاک کشور وارد می گردد، واردات گفته می‌شود.

شرکت سپاهان همراه با بیش از ۲۰ سال سابقه در امر خدمات واردات کالا و دارا بودن دفاتر بین المللی در شهرهای گوانجو، دبی و تهران و برخورداری از تیمی حرفه ای، انواع خدمات واردات کالا را ارائه می دهد. واردات از چین و منبع یابی و خرید از تامین کـنندگان خـارجی، توسط کارشناسان بازرگانی سپاهان همراه نیز، در مجموعه خدمات بازرگانی این شرکت قرار می گیرد.

با برخی از خدمات ما در زمینه واردات بیشتر آشنا شوید

  • امکان دریافت کالا از تمام شهرهای چین و ارسال به ایران توسط دفاتر گوانگجو و شنزن.
  • امکان دریافت کالا از تمام نقاط دنیا و ارسال به ایران، توسط دفتر دبی سپاهان.
  • برآورد و اعلام کلیه هزینه های حمل و ترخیص قبل از دریافت کالا در مبداء.
  • مشاوره رایگان امور بازرگانی توسط کارشناسان و متخصصان شرکت سپاهان همراه با اشراف کامل بر آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و گمرکی کشور.

خدمات صادرات

انجام صادرات و فروش کالا در بازارهای خارجی از ظرافت و حساسیت های خاصی برخوردار هست که عدم توجه به آنها ممکن است سرمایه گذاری های انسانی و مالی را در این خصوص اتلاف کند. صادرات نیز مانند هر فعالیت تجاری دیگری نیازمند آینده نگری، برنامه ریزی، آشنایی با روش های علمی و همچنین تحرک و پویایی لازم و جلب اعتماد خریداران خارجی می باشد.

پیشرفتهای اقتصادی و صنعتی در چند دهه اخیر و نیاز به دستیابی به بازارهای جدید و همچنین افزایش چشمگیر رقابت بین المللی سبب گشته تا حضور در این بازارها با توجه به روابط حاکم بر آنها از پیچیدگی خاصی برخوردار گردد، از طرفی هم حضور مداوم در بازارهای بین المللی برای بسیاری از کشورها از جنبه سیاسی و اقتصادی دارای اهمیت حیاتی بوده و بقا و یا عدم بقای اینگونه کشورها منوط به این امر مهم می باشد.

بازرگانی بین المللی

از این رو بازرگانی بین المللی فراتک با توجه به سابقه و فعالیت چندین ساله خود در زمینه مدیریت خدمات ، تصمیم به ارائه خدمات مدیریت صادرات برای تولیدکنندگان ایرانی در دفتر ایران خود گرفته که محصولات داخلی را به نمایندگی از تولیدکنندگان صنعتی، گروه های کشاورزی ، توزیع کنندگان و …. در بازارهای خارجی بازاریابی کند.

گروه بازرگانی فراتک به عنوان یک واسطه صادراتی که برای کمک به بنگاه های اقتصادی ایران در جهت ورود به بازارهای جهانی ایفای نقش خواهد کرد، این نقش به عنوان یک دپارتمان انحصاری فروش صادراتی برای صادر کننده ها عمل خواهد کرد.

ماهیت خدمات مدیریت صادرات بازرگانی فراتک در زمینه ارتقای ارزش افزوده می کوشد که این خود یعنی زمینه هایی غیر از بازاریابی بین المللی را پوشش میدهد، از جمله شناسایی و انگیزش تقاضاهای بازاریابی بین المللی و همچنین نحوه پردازش و پاسخ صحیح به تقاضای بازارهای خارجی و به عبارتی تسهیل تجارت خارجی به بنگاه های تولیدی-صادراتی ارائه میدهد که در نتیجه بنگاه های اقتصادی از ورود به بازارهای جهانی منتفع خواهند شد و بازرگانی فراتک نیز از ایجاد رابطه بلند مدت بین صادرکننده و خریدار سود خواهد برد .

بازرگانی فراتک

تماس با فراتک

تهران, خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، شماره 99 واحد یک غرب