فورواردر هوایی

شرکت بازرگانی فراتک

بازرگانی فراتک

شرکت بازرگانی بین المللی فرینه الماس تک (فراتک) همراه با بیش از 15 سال سابقه در تجارت بین الملل و با توجه به استقرار دفاتر این شرکت در شهرهای چین و دبی و بهره گیری از پرسنل متخصص ، انواع خدمات بازرگانی را در کنار دیگر خدمات متنوع و حرفه ای خود به بازرگانان ایرانی ارائه می دهد.

گروه بازرگانی فراتک

فورواردری هوایی

فورواردری هوائی ازدیگر خدمات فراتک می باشد. این شرکت با دارا بودن نمایندگی و همکاری مستقیم باخطوط هواپیمایی مختلف قادر به حمل کالای شما (فورواردری هوائی)، صدور بارنامه و ترخیص کالا از کشور مبدا و تحویل آن در کشور مقصد می باشد. دلیل انتخاب فورواردری و حمل و نقل هوائی توسط صاحبان کالا، زمان کوتاه انتقال و در برخی موارد ریسک پذیری پائین آن است.

به دلیل ناهمواری برخی جاده های بین الملل و طولانی تر بودن مسیر، انتخاب این شیوه برای صاحبان برخی مشاغل مانند کالاهای شکستنی (کالاهای پزشکی) از جذابیت بیشتری برخوردار است.

حمل و نقل بین المللی

سازمان وابسته به فورواردری هوائی و حمل و نقل هوائی سازمان هواپیمایی کشوری می باشد که از وظایف آن نظارت بر عملکرد فرودگاههای کشور و شرکت های حمل و نقل بین المللی که در زمینه فورواردری فعالیت می کنند و تدوین قوانین و مقررات حمل و نقل هوائی می باشد. در سطح بین الملل سازمانICAO عهده دار این وظایف می باشد. شرکت حمل و نقل بین المللی نیل آسا مفتخر است حمل کالاهای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و ایمن ترین شیوه ها توسط فورواردری هوائی انجام دهد.

بازرگانی فراتک

تماس با فراتک

تهران, خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، شماره 99 واحد یک غرب